Dawid Narożny, Endrju – Zrobię z Ciebie Pannę Młodą! (Łobiecuje, Łobiecuje)

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka piosenkarza Dawida Narożnego oraz zespołu Endrju zatytułowana “Zrobię z Ciebie Pannę Młodą! (Łobiecuje, Łobiecuje)”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Tomasz Rusek, natomiast kompozytorami są Andrzej Endrju Kozajda oraz Dawid Narożny.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 292 360 wyświetleń na YT. Scenariusz do wideoklipu napisał Andrzej Endrju Kozajda. Produkcją wideo zajęła się ekipa APmusic. Pełen energii, dobrego smaku i pięknych widoków materiał, od pierwszych sekund porywa do zabawy. Obaj wokaliści w góralskich strojach prezentują się fantastycznie. Folklor widać w obrazie teledysku i słychać w tekście kawałka. Tym materiałem Dawid udowadnia swoim fanom, że nie boi się żadnych wyzwań i chętnie wystąpi w różnych klimatach muzyki tanecznej.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Magik Band:

“Petarda 📢🎹🎙
Pozdrawiam 😊🤑🤑” – Magik Band Oficjal.

Dawid Narożny to charyzmatyczny wokalista, który rozkochał w sobie tysiące fanek disco polo w naszym kraju. Artysta na drodze solowej kariery osiąga niebywałe sukcesy i to w bardzo szybkim tempie. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Na zawsze ty”, który ma już 5,4 mln wyświetleń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Zrobię z Ciebie Pannę Młodą! (Łobiecuje, Łobiecuje)”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, mediadisco.pl, YouTube, i inne