Jax Jones, Mabel, Galantis – Good Luck

W sieci ukazała się nowa wspólna piosenka angielskiego producenta Jaxa Jonesa, brytyjsko-szwedzkiej piosenkarki Mabel oraz szwedzkiego zespołu Galantis zatytułowana “Good Luck”. Singiel ten to kawałek tanecznie przyjemny. Całość jest znakomicie wyprodukowana i bardzo energetyczna. Jedna z najlepszych, najbardziej śmiałych popowych piosenek roku – zawyrokował “NME”.

Gatunek nowej piosenki to Dance-pop. Materiał napisali: TOMI, Jordi de Fluiter, Mabel, KAMILLE, MNEK, Tré Jean-Marie, Jax Jones oraz Bloodshy. Kompozycja została wyprodukowana przez Mr Whistler, KAMILLE, TOMI, Bloodshy i Jaxa Jonesa.

Singiel “Good Luck” to następca singla “Where Did You Go?” (featuring MNEK).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 18 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 496 865 wyświetleń na YT. Wideolip wyreżyserował Isaac Rentz (jest reżyserem wielu teledysków m.in. OneRepublic: Someday, Liam Payne & Dixie D’Amelio: Naughty List, Ava Max: Who’s Laughing Now?). Klip stanowi wizualną kontynuację świata znanego z teledysku poprzedniego singla Mabel, “Let Them Know”. Klub staje się tu czymś więcej niż po prostu miejscem, staje się stanem umysłu.

Jax Jones to czołowy brytyjski producent na scenie dance, który odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu współczesnego elektronicznego krajobrazu na Wyspach. Artysta na przestrzeni ostatnich lat zdążył się odpowiednio przedstawić radiowym słuchaczom. Serca wielu podbił przebojem “You Don’t Know Me”, choć od tego czasu wydał masę chwytliwych singli. W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 18-03-2022 czytamy: Nominowany do Grammy Jax Jones sprzedał 32 miliony singli i zgromadził 6,7 miliardów odsłuchów. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “You Don’t Know Me” (z gościnnym udziałem Raye), który ma już 273 mln wyświetleń. Artysta w tym roku ma wystąpić w Polsce. Muzyk ma dać koncert na wydarzeniu pn. Sunrise Festival, które ma mieć miejsce w dniach 21-24 lip 2022 w Kołobrzegu. Natomiast najbliższy koncert DJ-a ma się odbyć 16 kwi 2022 w Newcastle Upon Tyne, UK, World Headquarters.

Mabel Alabama Pearl McVey (ur. 19 lutego 1996 w Maladze) – brytyjsko-szwedzka piosenkarka i autorka tekstów. Sławę zdobyła w 2017 roku, kiedy to „Finders Keepers” stało się jej pierwszym topowym singlem w Wielkiej Brytanii ,a późniejszym „Don’t Call Me Up”, które osiągnęło szczyt na trzecim miejscu w UK Singles Chart. W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 18-03-2022 czytamy: Mabel może pochwalić się 4,5 miliarda streamów oraz jedenastoma piosenkami (w tym hit “I Wish” z Joelem Corrym) w TOP20 brytyjskiej listy przebojów. Przypomnijmy, że 2 sierpnia 2019 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek 26-letniej artystki zatytułowany ‘High Expectations’, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym. Najbliższy jej koncer ma się odbyć na wydarzeniu pn. Primavera Sound Festival Weekend 1, które ma mieć miejsce w dniach 2-4 cze 2022 w Barcelona, Spain, Outdoor, a kolejny 17 cze 2022 w Cambridge, UK.

Galantis – szwedzka grupa tworząca muzykę elektroniczną, założona w 2012 w Sztokholmie. Formację tworzą Christian Karlsson oraz Linus Eklöw. W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 18-03-2022 czytamy: Dziś Galantis ma 4,5 miliarda streamów i miliard odsłon klipów, a ponadto współpracę chociażby z Little Mix i Davidem Guettą. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “No Money”, który ma już 613 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych zespołu zamyka wydany 7 lutego 2020 roku krążek ‘Church’. Najbliższy ich koncert ma sie odbyć 22 kwietnia 2022 w Morrison, CO, US, Red Rocks Amphitheatre, a kolejny 23 kwietnia 2022 – Live Stream, Galantis: Live from Red Rocks (LIVESTREAM).

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Good Luck”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: open.fm, djpromotion.com.pl, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, eska.pl, shiningbeats.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl