Long & Junior – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Long & Junior to: “Gruba Noc”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/LJGrubaNoc

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Long & Junior zatytułowana “Gruba Noc”. Kawałek ten posiada chwytliwe melodie i emanuje niepowtarzalnym stylem, charakterystycznym dla duetu. Tekst nutki opowiada o niezapomnianej imprezie, która trwała przez całą noc.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Michał Jeleń oraz Jarosław Grzesista. Muzyka: Mateusz Andrzejewski, Michał Jeleń i Jarosław Grzesista. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalne wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 14 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 558 757 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 37 w kategorii najpopularniejszych teledysków (w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 lipca 2023 czytamy, że 4 lipca klip przekroczył imponującą liczbę miliona wyświetleń na platformie YouTube).

“W teledysku do piosenki możemy zobaczyć zespół bawiący się w klubie, a także piękne kobiety” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Kolorowa sukienka”, który na Youtube ma już 95 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Kolorowa sukienka” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 95, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście TOP Dyskoteki zajął pozycję numer 30. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Long & Junior jest jedną z najpopularniejszych polskich grup disco polo i dance[źródło]disco-polo.eu 3 czerwca, 2023, a ich koncerty przyciągają tłumy[źródło]disco-polo.eu 14 czerwca, 2023. Swoją popularność zyskał dzięki takim przebojom jak: “Helenka”, “Śpiewać uczę się” czy “Bo ja tańczyć chcę”[źródło]disco-polo.info.

Tekst nagrania “Gruba Noc”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.eu, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Balujemy
2. Bawimy Się
3. Bądź moją królową
4. Bo ja tanczyc chcę
5. Daj mi siebie proszę
6. Dlaczego nie chcecie puscic nas
7. Helenka
8. Jazda
9. Kobiety
10. Jestem na Jutubie
11. Helenka 21
12. Kochaj Mnie Całym Sercem
13. Gruba Noc
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Long & Junior to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance.

Na oficjalnej stronie grupy czytamy m.in.:

Rok 1996 był rokiem przełomowym dla grupy long & junior w tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspólne wariackie i jednorazowe pomysły zaowocowały wspólnymi występami w wielu klubach i dyskotekach.

źródło: longjunior.pl
Tagi: Long and Junior

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl