JUSTYNA LUBAS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki JUSTYNY LUBAS to: “Po Co”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.link/JustynaLubasPoCo

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka JUSTYNY LUBAS zatytułowana “Po Co”.

“tym razem idzie o krok dalej, eksperymentując i łącząc klasyczne brzmienia gatunku z nowoczesnym przesłaniem” – czytamy o Justynie i nowym kawałku w serwisie disco-polo.info.

Tekst i Muzyka: Justyna Lubas.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 30 marca 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 529 779 wyświetleń na YT. Realizacja wideoklipu: Stykyy Media. W klipie wystąpili: Justyna Lubas, Temptation Tancerze Nitkowskiej. W serwisie disco-polo.info czytamy, że teledysk jest pełen energii oraz dynamiki i, że choreografia, pełna gracji i siły, idealnie oddaje ducha piosenki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 31-letniej Artystki pt. “Tańczmy do Rana”, który na YouTube ma już 4 mln wyświetleń (w artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 2023-11-27 czytamy, że materiał po dwóch dniach ma ponad 320 tys. odsłon)? Zobaczymy. Dodajmy, że w serwisie disco-polo.info możemy przeczytać, że ukazała się wersja akustyczna kawałka “Tańczmy do Rana” w wykonaniu Justyny Lubas i Dawida Tymińskiego.

Tekst nagrania “Po co”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | muzyka.interia.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Tańczmy do rana
2. Pocałunek
3. Takiego Janicka
4. Maryśka
5. Po co

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

JUSTYNA LUBAS to wokalistka, która wcześniej była członkinią discopolowej grupy Top Girls. Pochodzi ze wsi Baryczka koło Rzeszowa, a urodziła się 5 listopada 1992 roku.

źródło: voxfm.pl, pl.wikipedia.org, disco-polo.info

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl