Lost Frequencies – The Feeling

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka belgijskiego producenta Lost Frequencies zatytułowana “The Feeling”. W hipnotyzującej nutce mamy sporo perkusji, wyróżniającą się gitarę i porywające akordy. Naładowana emocjami kompozycja w mgnieniu oka przenosi nas na słoneczne plaże i festiwale.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 9.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]https://www.discogs.com/release/27431766-Lost-Frequencies-The-Feeling. Materiał napisali: Lost Frequencies, Richard Boardman, KIDDO (SWE) oraz Dag Lundberg. Kompozycja została wyprodukowana przez Lost Frequencies i The Six.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YT ukazało się 2 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 841 621 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego Belga pt. „Are You with Me”, który na Youtube ma już 419 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Are You with Me” znalazł się w TOP10 na 35 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 20 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście UK Dance (OCC) numer 1, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 17. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 1.02.2023). Nutka na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 1. Numer jest remiksem kompozycji „Are You with Me” amerykańskiego piosenkarza muzyki country, Eastona Corbina.

Lost Frequencies jest z nami na scenie muzyki EDM od 2014 roku. To właśnie wtedy wydał on kawałek ‘Are You With Me’, który stał się ogólnoświatowym przebojem[źródło]ftb.pl 6 czerwca 2022. Od tego czasu muzyk wystąpił na większości ważnych festiwali muzycznych na świecie i stał się czołowym artystą swojego gatunku. Belg jest mistrzem mieszania elektronicznych gatunków[źródło]muzotakt.pl 20 października 2021. W 2022 roku zajął 28 miejsce na liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag[źródło]djmag.com.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych artysty zamyka wydany 4 października 2019 roku krążek “Alive and Feeling Fine”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada. Album jest utrzymany w gatunku Dance-pop. Płyta zawiera 23 numery. Jest to jego drugi album studyjny. Producenci płyty: Calaver & Manya, Lost Frequencies, Love Harder, Rory Garton Smith, Throttle oraz Zonderling. Goście na albumie: Aloe Blacc, Calaver, Flynn, James Blunt, Kyla La Grange, Love Harder, Manya, Mokita, Natalie Slade i Nghbrs. W listopadzie 2019 r. krążek został nominowany do nagrody Music Industry Awards w kategorii “Best Album of the Year”. Materiał na belgijskiej liście albumów Ultratop Flanders zajął pozycję numer 6, na belgijskiej liście albumów Ultratop Wallonia zajął pozycję numer 13, na liście Dutch Albums (Album Top 100) numer 51, a na liście Swiss Albums (Schweizer Hitparade) numer 52 (dostęp 08.2023). Płyta podsumowuje ostatnie dokonania i jednocześnie rozpoczyna trasę Lost Frequencies Live.
[album – źródło]Wikipedia, genius.com, discogs.com, empik.com
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Creamfields North, które ma mieć miejsce w dniach 24-27 sierpnia 2023 w Halton, UK, a kolejny na wydarzeniu pn. Primer Music Festival, które ma mieć miejsce w dniach 26-27 sierpnia 2023 w Athens, Greece.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://lost-frequencies.lnk.to/TheFeeling

Tekst nagrania “The Feeling”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, netfan.pl, | bestsellery.zpav.pl, ftb.pl, muzotakt.pl, djmag.com, genius.com, discogs.com, empik.com, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl