MIG – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki grupy MIG to: “Zabiorę Cię na bal”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Mig-Zabiore-Cie-Na-BalID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Mig zatytułowana “Zabiorę Cię na bal”. Kawałek od pierwszych dźwięków wpada w ucho i powoduje, że nogi same zaczynają się ruszać. Motyw saksofonu nadaje nutce specyficznego klimatu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest MIG. Na YT pojawiły się remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 977 137 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 100 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa POVIDOK. Zdjęcia do teledysku zostały wykonane w miejscowości Lublin. W wideoklipie zaprezentowana jest historia pewnej pary, która dzięki muzyce i zabawie bawi się w wielu miejscach.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Wymarzona”, który na Youtube ma już 114 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że za materiał “Wymarzona” zespół zdobył Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015[źródło]Youtube, Wikipedia.

Formacja Mig to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Jej członkowie mają niezwykły talent do tworzenia prawdziwych hitów[źródło]disco-polo.info 28 Listopad 2021. Grupa ta to najbardziej rozpoznawalna rodzina w świecie disco polo. Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek zaistnieli na rynku muzycznym takimi utworami jak “Wymarzona”, czy “Miód malina”[źródło]disco-polo.info 15 czerwiec 2021.

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć na wydarzeniu pn. DISCO ŚWIEBODZINEIRO, które ma mieć miejsce w dniach 16-17.06.2023 w Świebodzin, Świebodzin Stadion OSiR.

Tekst nagrania “Zabiorę Cię na bal”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, teksciory.interia.pl, | disco-polo.info, Wikipedia, ebilet.pl, i inne?

Lista utworów

1. Ale impreza
2. Cieszę się
3. Co mi daje świat
4. Co ty mi dasz
5. Czy to prawda
6. Do widzenia
7. Dziewczyna z sąsiedniej ulicy
8. Gdzie Ty jesteś
9. Mocna strona
10. Kawa na ławę
11. Schodki nad Wisłą
12. Zabiorę Cię na bal
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

M.I.G – polska formacja wykonująca muzykę disco polo. Zespół został założony 1 marca 2000 roku w miejscowości Pruszkowo w powiecie płońskim. Grupę tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski.

W 2001 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazała się ich płyta zatytułowana ‘Czy to prawda’. Krążek jest utrzymany w gatunku Disco Polo. Album zawiera 12 piosenek.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, zespolmig.pl?,
tagi: M.I.G

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl