Nicky Youre – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Nicky’ego Youre to: “Eyes on You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Nicky’ego Youre zatytułowana “Eyes on You”. Kawałek od razu wpada w ucho. Nutka opisuje całkowite zauroczenie drugą osobą już od pierwszego wejrzenia.

Gatunki nowej piosenki to Indie Pop i Pop Rock[źródło]https://www.discogs.com/release/25842145-Nicky-Youre-Eyes-On-You. Materiał napisali: Nicky Youre oraz jesse saint john. Kompozycja została wyprodukowana przez Petera Fenna i Joshue Murty.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 14, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 619 755 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Austin Cieszko i Sam Delfavero. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Austin Cieszko & Sam Delfavero. Obsada: Melissa Lawson i Baby The Kitten. Wideoklip pokazuje Nicky’ego opiekującego się kotem sąsiadki. Ostatecznie bohater zdobywa serca kociaka i jego właścicielki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego artysty pt. “Sunroof” (nagranego wraz z Dazy), który na YouTube ma już 64 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 20 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 5 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2. Utwór na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 29, na liście US Billboard Hot 100 numer 4, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 6, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 1, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 2, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 1. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty (dostęp 23.01.2023). Do sierpnia 2022 roku nutka została odtworzona 201 milionów razy na Spotify[źródło]Google, YouTube, bestsellery.zpav.pl, Wikipedia. W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2022-11-22 czytamy o “Sunroof”: zdobył do tej pory ponad 650 milionów streamów. Spędził jedenaście kolejnych tygodni w Top 10 listy Billboard’s Hot 100 (najwyżej na 4. miejscu). Sukces „Sunroof” przyniósł Nicky’emu pierwszą nominację do MTV VMA za Piosenkę Lata i telewizyjny debiut w The TODAY Show.

Najbliższy koncert Nicky’ego Youre ma się odbyć 25 stycznia 2023 w New York (NYC), NY, US, Irving Plaza, a kolejny na wydarzeniu pn. BottleRock Napa Valley, które ma mieć miejsce w dniach 26-28 maja 2023 w Napa, CA, US.

źródło: discogs.com, genius.com, djpromotion.com.pl, vanessa.fm, | bestsellery.zpav.pl, djpromotion.com.pl, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Tekst nagrania “Eyes on You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

 
TytułRokPozycje na listach
US
[13]
AUS
[14]
CAN
[15]
“Sex and Lemonade”[22]
(featuring Laiki)
2020
“Sunroof”[23]
(with Dazy)
2021481
“Never Go Wrong”
(oraz David Hugo)
2022
“Eyes on You”
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Biogram

Nicholas Ure (ur. 4 czerwca 1999), znany jako Nicky Youre, to amerykański piosenkarz i autor tekstów. Artysta jest najbardziej znany ze swojego singla „Sunroof” z 2022 roku. Gatunek jego muzyki to pop. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl