SKOLIM – Kiss me Baby

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: “Kiss me Baby”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/SKOLIMKissmeBaby

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM zatytułowana “Kiss me Baby”. Kawałek utrzymany jest w klimacie latino disco i nawiązuje do nutki “Wyglądasz idealnie”. Charakterystyczny wokal Skolima idealnie pasuje do tego materiału, który wyprodukowali panowie z Dance 2 Disco.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Konrad Skolimowski, Marcin Mackiewicz oraz Artur Lipiński. Muzyka: Konrad Skolimowski, Artur Lipiński i Marcin Mackiewicz. Na YouTube ukazał się też remix nutki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 28 315 999 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 11 w kategorii najpopularniejszych teledysków. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 października 2022 czytamy: Na oficjalnej liście ZPAV najczęściej puszczanych teledysków Polsce propozycja od Skolima pt. “Kiss me baby” uplasowała się na czwartym miejscu. W wideoklipie ujrzymy między innymi znaną ukraińską tik-tokerkę i instagramerkę Anasteishę Zahandrevich czy tancerki Oliwki Brazil.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu SKOLIMA pt. “Wyglądasz Idealnie”, który na YouTube ma już 108 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że produkcja “Wyglądasz Idealnie” w dwa tygodnie osiągnęła 10 milionów wyświetleń. Znalazła się też na 8 pozycji na Karcie na czasie w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube)[źródło]YouTube i disco-polo.info. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 25, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]http://bestsellery.zpav.pl. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 czerwca 2022 czytamy: Uwielbiany artysta disco polo może być z siebie dumny. W końcu nie każdemu udaje się osiągnąć tak przyzwoity wynik i to w tak krótkim czasie.

Konrad Skolimowski znany pod pseudonimem Skolim to utalentowany człowiek, który jest nie tylko przedstawicielem świata disco polo, ale także aktorem znanym z serialu “Barwy szczęścia”[źródło]disco-polo.info paź 2020. Muzyk ma na swoim koncie wiele kawałków, jednak to po premierze hitu “Wyglądasz idealnie” jego kariera gwałtownie skoczyła do góry[źródło]disco-polo.info 25 Październik 2022.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 28-01-2023 w miejscowości Lubin, a kolejny 28-01-2023 w miejscowości Oleśnica.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Kiss me Baby”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl