OKI – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Oki’ego to: “Daily Grind freestyle”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Oki’ego zatytułowana “Daily Grind freestyle”.

Materiał napisał OKI. Kompozycja została wyprodukowana przez Jamilove.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 27 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 394 867 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Oki’ego pt. “Jeżyk!”, który na YouTube ma już 27 mln wyświetleń? Zobaczymy.

OKI jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce[źródło]glamour.pl 1.02.2023. Ogromną popularność przyniósł mu udział w projekcie OIO[źródło]popkiller.pl. Muzyk otrzymał najwięcej nagród podczas piątej edycji Popkillerów. Artysta zwyciężył w trzech kategoriach: album roku gremium („Produkt47”), singiel roku gremium („Jeżyk!”) oraz raper roku gremium[źródło]lubin.pl 15 kwietnia 2023.

Dnia 10 czerwca 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej 2020, ukazał się jego piąty studyjny album zatytułowany ‘Produkt47’. Płyta jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz rap i zawiera 17 numerów. Na materiale udzielili się znani raperzy tacy jak: Taco Hemingway, Sobel, Young Igi czy Paluch. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat trzykrotnie platynowej płyty.

OKI wraca z pełnym energii i dojrzałości muzycznej albumem. „Produkt47” to wypadkowa ponadprzeciętnego flow i wyobraźni artystycznej, poparta niesamowitą warstwą instrumentalną czołówki polskich producentów – czytamy w serwisie empik.com.

“Najnowszy krążek Jeżora to de facto zbiór singli, tylko że w pozytywnym znaczeniu. Niemal każdy utwór bez większych problemów podbiłby playlisty jako utwór promocyjny” – czytamy w recenzji płyty w serwisie rytmy.pl.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.

[album – źródło]Wikipedia, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl

Najbliższy jego koncert ma się odbyć 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski, a kolejny 6-07-2023 w miejscowości Sława.

Tekst nagrania “Daily Grind freestyle”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: genius.com, | glamour.pl, popkiller.pl, olis.onyx.pl, empik.com, rytmy.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. 77747 (prod. Magiera)
3. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno (feat. Young Igi)
4. Baddest (directed by Kooza)
5. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
6. Dla ziomali (feat. Żabson)
7. Dla Ziomali (remix) feat. Wini, Sitek. Łajzol, Szpaku, Sobel
8. Doja Cat
9. Dzielny Pacjent feat. Sobel, Young Igi
10. Fre4sty7e
11. No weź (oraz Taco Hemingway, Young Leosia, Young Igi)
12. Daily Grind freestyle
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Oki, właśc. Oskar Kamiński (ur. 1998 w Lubinie) – polski raper, piosenkarz oraz autor tekstów. Zaczął publikować swoje pierwsze nutki już w 2013 na swoim kanale w serwisie YT. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/Rap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Oki & Nearr’ ukazała się 30 marca 2018 roku nakładem wytwórni płytowej 814555 Records DK. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/Rap i zawiera 10 piosenek.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, empik.com?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl