Piękni i Młodzi Dawid Narożny – Insta

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dawida Narożnego zatytułowana “Insta”. Kawałek porusza temat znajomości internetowych, a właściwie znajomości za pośrednictwem weryfikacji dodawanych zdjęć.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Dawid Narożny oraz Mateusz Detmer (DETMI). Muzyka: Dawid Narożny i Mateusz Detmer (DETMI).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 26 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 309 526 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa PN MEDIA. Scenariusz: Adrianna Schneider. Aktorka: Julia Kupiec.

Na fanpage Dawida na FB czytamy:
My tu gadu gadu a „Insta” jest ciągle na #29 miejscu na Karcie na Czasie i powoli zbliża się do MILIONA wyświetleń❤️😎💪
Dodajmy, że karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniego artysty pt. “Na zawsze ty”, który na Youtube ma już 5,6 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę grupy Piękni i Młodzi[źródło]voxfm.pl 2021. Dawid niedawno poinformował, że znalazł nową wokalistkę do swojego projektu[źródło]disco-polo.info 25 Styczeń 2023. Jak się okazuje w formacji pojawiły się dwie nowe osoby: Joanna Narożna (czyli żona Dawida) oraz Ela Kliś. Pierwsza będzie w grupie DJ-ką. Rolą drugiej będzie śpiew oraz gra na skrzypcach[źródło]disco-polo.info 9 Luty 2023.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/PiMDNINSTA

Tekst nagrania “Insta”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl