Piękni i Młodzi Dawid Narożny – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi) to: “Ona działa na mnie jak”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/dawid_narozny-ona_dziala_na_mnie_jak

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dawida Narożnego oraz AGBE zatytułowana “Ona działa na mnie jak”.

Utwór już przed premierą zdobył ogromną popularność na platformie TikTok. Wideo z fragmentami nutki szybko stało się wiralowe.

Melodia zapada w pamięć od pierwszych dźwięków, a tekst porusza tematykę miłosnych uniesień i silnego oddziaływania drugiej osoby – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Muzyka i Tekst: TKM, Dawid Narożny, Agnieszka Brysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 074 648 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Realizacja klipu, scenariusz: BRYSZARD i AGBE. Wideoklip w pełni oddaje atmosferę i energię kawałka.

Wizualizacje pełne są słonecznych plaż, kolorowych strojów i radosnych tańców – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu 33-letniego artysty pt. “Na zawsze ty”, który na YT ma 5,6 mln wyświetleń.

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę grupy Piękni i Młodzi[źródło]voxfm.pl 2021. Dawid niedawno poinformował, że znalazł nową wokalistkę do swojego projektu[źródło]disco-polo.info 25 Styczeń 2023. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 9 Luty 2023 czytamy, że w formacji pojawiły się dwie nowe osoby: Joanna Narożna (czyli żona Dawida) oraz Ela Kliś. Dalej czytamy, że pierwsza będzie w grupie DJ-ką. Rolą drugiej będzie śpiew oraz gra na skrzypcach[źródło]disco-polo.info 9 Luty 2023.

Tekst nagrania “Ona działa na mnie jak”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Każdy swoje 10 minut ma
2. Nosiłem kwiaty Ci
3. Pasujemy do siebie
4. Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)
5. Prezent
6. Zrobię z Ciebie Pannę Młodą! (Łobiecuje, Łobiecuje)
7. Insta
8. Jesteś taka słodka (x Sobota)
9. Ona działa na mnie jak (x AGBE)

Biogram

Dawid Narożny (ur. 12 października 1989 roku) to współzałożyciel popularnej w całym kraju grupy Piękni i Młodzi, który obecnie rozwija karierę solową. Przed założeniem formacji Dawid i jego ówczesna żona Magdalena występowali w innych zespołach muzycznych. Gatunek muzyki Dawida to disco polo.
źródło: wspolczesna.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl