SKOLIM – Temperatura

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM zatytułowana “Temperatura”. Kawałek z miejsca wkręca w rytm. Nutka posiada chwytliwą melodię i zapadający w pamięć tekst.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autor tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski. Kompozytor:
Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski. Na YouTube ukazały się też remixy nutki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 14 788 609 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 2 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Letni wideoklip został zrealizowany na hiszpańskiej wyspie – Majorce. Słoneczne plaże, egzotyczne krajobrazy i gorący klimat idealnie oddają atmosferę nutki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu SKOLIMA pt. “Wyglądasz Idealnie”, który na YouTube ma już 141 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że produkcja “Wyglądasz Idealnie” w dwa tygodnie osiągnęła 10 milionów wyświetleń. Znalazła się też na 8 pozycji na Karcie na czasie w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube)[źródło]YouTube i disco-polo.info. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 25, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]http://bestsellery.zpav.pl. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 czerwca 2022 czytamy: Uwielbiany artysta disco polo może być z siebie dumny. W końcu nie każdemu udaje się osiągnąć tak przyzwoity wynik i to w tak krótkim czasie.

Popularny Skolim to wschodząca gwiazda disco polo i dance[źródło]dziennikzachodni.pl 16 marca 2023. Konrad Skolimowski to utalentowany człowiek, który jest także aktorem znanym z serialu “Barwy szczęścia”[źródło]disco-polo.info paź 2020. Muzyk ma na swoim koncie wiele kawałków, jednak to po premierze hitu “Wyglądasz idealnie” jego kariera gwałtownie skoczyła do góry[źródło]disco-polo.info 25 Październik 2022.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 8-06-2023 w miejscowości Gdańsk, a kolejny 30-06-2023 w miejscowości Nowy Sącz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Temperatura”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, dziennikzachodni.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl