PLAYBOYS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki PLAYBOYS to: “Ciao Ciao”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/playboysciaociao

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji PLAYBOYS zatytułowana “Ciao Ciao”. Kawałek to zupełnie nowe oblicze muzyki disco polo. Nutka mocno nawiązuje do klimatów italo disco.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Słowa/muzyka: Jakub Urbański. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 26 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 818 848 wyświetleń na YT. Wideoklip wyprodukowała ekipa PN Media. W klipie zobaczymy kobiety, tancerki oraz tańczących członków formacji Playboys.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Lejde”, który na Youtube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Lejde” natychmiast trafił do list przebojów i zaczął być grany we wszystkich największych rozgłośniach radiowych, które mogły pozwolić sobie na nutki z gatunku disco polo[źródło]disco-polo.info

Zespół Playboys to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Formacja ma na koncie takie hity, jak m.in. „Ja w to nie wierzę”, „Lejde” czy „Będę Twoim King Kongiem”[źródło]voxfm.pl 2021-12-28. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 30.09.2023 w miejscowości Warszawa, PGE Narodowy.

Tekst nagrania “Ciao Ciao”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, voxfm.pl, YouTube, ebilet.pl, i inne?

Lista utworów

1. Błąd
2. Ile czekać mam
3. Lejde
4. Miłość
5. Myśle o Tobie
6. Myślę o Tobie
7. Nasza noc
8. Razem
9. Kocham Cie ot tak
10. Pan i Pani
11. Czy pamiętasz jak
12. Bahamy, Morze, Miami
13. Ciao Ciao
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

PLAYBOYS – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. Grupa pochodzi z Radomia, a w jej skład, jak czytamy w artykule opublikowanym w serwisie spokeo.pl w dniu 22 października 2020, wchodzą: Jakub Urbański (wokal), Przemek Kordziński (gitara, instrumenty klawiszowe), Kuba Kusiński (DJ, perkusja), Damian „Drucik” (akustyk). Dalej czytamy w tym serwisie, że grupa charakteryzuje się tym, że podczas swoich koncertów korzysta z żywych instrumentów. Zespół grał między innymi na Stadionie Narodowym i Festiwalu w Kobylnicy. Formacja w gatunku disco – dance działa od marca 2013 roku.
źródło: spokeo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl