R3hab, Mokita – All Into Nothing

O utworze

W sieci ukazał się nowy wspólny utwór holenderskiego DJ-a R3haba i producenta z Nashville o pseudonimie Mokita zatytułowany “All Into Nothing”.

– “Dzisiaj jest ten dzień! Tak się cieszę, że w końcu wydostaniemy to na świat! Dziękuję bardzo R3hab za współpracę ze mną przy tej wspaniałej kompozycji i wszystkim, którzy do tej pory wspierali!” – napisał Mokita na Facebooku.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/all-into-nothing-feat-mokita-single/1652963147
. Autorami tekstu są John-Luke Carter, Ferruccio Tebaldi, R3HAB i Aleksandr Dukhov. Kompozycja została wyprodukowana przez R3haba.

Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 7 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 133 350 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu R3haba pt. “How We Party” (nagranego wspólnie z Vinai), który na Youtube ma przeszło 134 milionów wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że 32-latek ma ponad 541 milionów strumieni i 51 milionów fanów na Spotify z ponad 65 krajów.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 24 sierpnia 2018 roku krążek “The Wave”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej CYB3RPVNK i jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 16 numerów. Jest to jego drugi album studyjny.

Najbliższy koncert R3haba odbędzie się 13 grudnia 2018 r w Sentrum Scene, Oslo, Norwegia, a kolejny 14 grudnia 2018 r w Gothenburg, Szwecja.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/R3habMokitaAllIntoNothing

Tekst nagrania “All Into Nothing”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: Facebook.com, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl