Sabrina Carpenter – Pushing 20

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Sabriny Carpenter zatytułowana “Pushing 20”. Singiel jest zapowiedzią czwartego studyjnego albumu artystki pt. “Singular: Act II”, który ma się ukazać w tym roku nakładem wytwórni płytowej Hollywood. Na angielskojęzycznej Wikipedii o nowym kawałku pisze następująco: “The song is an upbeat […]. Lyrically, it talks about Carpenter wanting to deal with her own responsibilities instead of other people’s opinions. “. Translator przetłumaczył to mniej więcej tak: Piosenka jest optymistycznym utworem […]. Lirycznie mówi o Carpenter, która chce poradzić sobie z własnymi obowiązkami, a nie z opiniami innych ludzi.

Gatunki nowej piosenki to pop[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Pushing_20. Autorami tekstu są Paul Shelton, Oak oraz Sabrina Carpenter. Kompozycja została wyprodukowana przez Oaka.

Lyric Video do nowego utworu na Youtube ukazało się 8 marca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 598 156 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. “Thumbs”, który na Youtube ma już 122 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d151j

Tekst nagrania “Pushing 20”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 19-latki zamyka wydany 9 listopada 2018 roku krążek “Singular: Act I”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Hollywood. Album jest utrzymany w gatunku Dance-pop. Płyta zawiera 8 numerów. Jest to jej trzeci album studyjny. Krążek zadebiutował pod numerem 103 na amerykańskiej liście Billboard 200.

Najbliższy jej koncert odbędzie się 9 kwietnia 2019 r w New Frontier Theatre, Manila, Philippines, a kolejny 11 kwietnia 2019 r w Kallang Theatre, Singapore, Singapore.

źródło: mycharts.pl, en.wikipedia.org, i inne?