Robin Schulz – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Robina Schulza to: “I’ll Be There”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/RSROTPZK-IllBeThere

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego producenta Robina Schulza, brytyjskiej piosenkarki Rity Ory oraz argentyńskiego rapera Tiago PZK zatytułowana “I’ll Be There”.

Singiel łączy energiczny bit z pozytywnym przesłaniem, a także wyjątkowe wokale dwójki artystów. Swoją zwrotkę Tiago śpiewa po hiszpańsku – czytamy o I’ll Be There” w serwisie allaboutmusic.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/ill-be-there-single/1709348831. Materiał napisali: Robin Schulz, Rita Ora, Alida, Daniel Deimann, Dennis Bierbrodt, Erik Smaaland, Guido Kramer, Jürgen Dohr, Mike Hawkins, Stefan Dabruck, Tiago PZK oraz Toby Green. Kompozycja została wyprodukowana przez Robina Schulza, Erika Smaalanda, Mike’a Hawkinsa i Toby’ego Greena.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 10 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 834 484 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował ROBERT WUNSCH. Kierownikiem zdjęć do teledysku był ARKADIY KRESLOV.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Robina pt. „Sugar” (featuring Francesco Yates), który na Youtube ma już 802 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Sugar” znalazł się w TOP10 na 26 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu 7 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek (wówczas 20) najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję również numer 2, a na polskiej liście Dance Top 50) numer 1. Utwór w zestawieniu rocznym AIRPLAY 2015 zajął pozycję numer 22. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 21, na liście UK Dance (OCC) numer 6, na liście US Billboard Hot 100 numer 44, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 44, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 2, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 37, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 14. Materiał zdobył certyfikat trzykrotnie diamentowej płyty (dostęp 25.12.2022)[źródło]Youtube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Robin Schulz to jeden z najpopularniejszych producentów na Świecie[źródło]eska.pl 2023-01-03. Artysta uchodzi też za jednego z najlepszych DJ-ów na Świecie[źródło]glamour.pl 12.10.2023. W 2013 roku zdobył rozgłos za sprawą remiksu kawałka „Waves” Mr. Probza. Nagranie przyniosło mu nominację do Grammy. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-05-06 czytamy, że artysta osiągnął wielki międzynarodowy sukces, czego dowodem 400 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień w ponad 45 krajach, ponad 20 milionów sprzedanych singli oraz 9,7 miliarda streamów na świecie. Muzyk ostatni raz w DJ Magazine top 100 DJs był notowany w 2020 roku – zajął wówczas 99 miejsce[źródło]https://djmag.com/top100djs/2020. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “One with the Wolves”, której możecie posłuchać na tej stronie.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych 36-letniego Muzyka (wiek według Google) zamyka wydany 25 sierpnia 2023 roku krążek zatytułowany “Pink”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Tonspiel, Warner. Płyta jest utrzymana w gatunku dance i zawiera 17 numerów. SONG CREDITS: Producers: Alle Farben, Anton Rundberg, David Guetta, Dennis Lloyd, Julia Karlsson, JUNKX, Mushroom People, Robert Michael Stephenson, Robin Schulz, Steve Mac, VIMALAVONG i VitaliZe. Primary Artists: Robin Schulz, Alle Farben, Israel Kamakawiwo’ole, David Guetta, Dennis Lloyd, Fil Bo Riva, Tom Walker. Jest to piąty album studyjny Robina. Na stronie offiziellecharts.de możemy zobaczyć, że wydawnictwo jest na pozycji 27 na wykresie.

„PINK” jest rezultatem połączenia mojego korzeni jako DJ-a z nowymi, świeżymi elementami, które zabiorą słuchaczy w emocjonalną podróż. To jest album pełen pasji, pozytywnej energii i kreatywności – mówi Robin.

[album – źródło]Google, Wikipedia, music.apple.com, genius.com, offiziellecharts.de, empik.com
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 21 lipca 2024 r. w Moosburg, Austria, Schlosswiese Moosburg, a kolejny 9 sierpnia 2024 r. w Osnabrück, Germany, Schloss Osnabrück Schlossgarten.

Rita Ora-Waititi (ur. 26 listopada 1990 w Prisztinie) – angielska wokalistka pochodzenia albańskiego, aktorka i autorka tekstów. Zaczęła karierę od występów na otwartych scenach w Londynie i, okazjonalnie, w pubie swojego ojca. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Let You Love Me”, który ma już 539 mln wyświetleń. 14 lipca 2023 ukazała sie jej płyta ‘You & I’. Najbliższy jej koncert ma sie odbyć 10 grudnia 2023 w London, UK, The O2, a kolejny na wydarzeniu pn. Mighty Hoopla, które ma mieć miejsce w dniach 1-2 czerwca 2024 w Herne Hill, UK, Mighty Hoopla.

Tiago Uriel Pacheco Lezcano (urodzony 3 sierpnia 2001), lepiej znany pod pseudonimem Tiago PZK, to argentyński raper i piosenkarz, związany głównie z R&B, rapem i reggaetonem. Do stycznia 2022 roku Tiago był artystą z największą liczbą singli numer jeden na liście Billboard Argentina Hot 100. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “ADEMAS DE MI REMIX”, który ma już 424 mln wyświetleń. W 2022 ukazał się jego krążek ‘Portales’.

Tekst nagrania “I’ll Be There”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, | bestsellery.zpav.pl, eska.pl, glamour.pl, media.universalmusic.pl, djmag.com, djpromotion.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. OK
2. Sugar
3. Miss You
4. Right Now
5. Prayer in C (Robin Schulz Radio Edit)
6. Show Me Love
7. Waves (Robin Schulz Remix)
8. Shed a Light
9. In Your Eyes
10. Headlights
11. One with the Wolves
12. I’ll Be There (oraz Rita Ora i Tiago PZK)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2022 ukazał się jego remiks utworu “The Motto”, którego oryginalnymi wykonawcami są Tiësto i Ava Max.

Biogram

Robin Schulz (ur. 28 kwietnia 1987 w Osnabrücku) – niemiecki DJ i producent muzyczny tworzący muzykę z gatunku deep house. Zaczął interesować się produkcją muzyczną w 2007. Gatunki jego muzyki to Deep house, tropical house.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Prayer’ ukazała się 19 września 2014 roku nakładem wytwórń płytowych Tonspiel oraz Warner i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz EDM. Album zawiera 20 piosenek. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 6 listach albumów. Krążek na liście UK Albums (OCC) zajął pozycję numer 86, na liście US Billboard 200 numer 42, a na liście US Top Dance/Electronic Albums (Billboard) numer 3. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 12.2023). Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek.

Album „Prayer” to kwintesencja głębokiego deep house’u. Na debiutanckiej płycie Niemca znalazły się zarówno jego własne produkcje, jak i remiksy – czytamy w serwisie empik.com.

.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, empik.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl