Slash – Fill My World

slashJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańsko-brytyjskiego gitarzysty Slasha zatytułowana “Fill My World” (featuring Myles Kennedy and the Conspirators). Kawałek ten to kolejny singel zapowiadający krążek „4”, który ma się ukazać 11 lutego 2022 roku, nakładem wytwórni płytowej Gibson. Producent płyty: Dave Cobb.

Gatunek nowej piosenki to rock. Materiał napisali Slash oraz Myles Kennedy. Kompozycja została wyprodukowana przez Dave’a Cobba.

Singiel “Fill My World” to następca singla “The River Is Rising” (featuring Myles Kennedy and the Conspirators).

Oficjalne Audio na YouTube ukazało się 3 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 416 820 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 56-letniej gwiazdy gitary pt. “Beautiful Dangerous” (feat. Fergie), który na YouTube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Beautiful Dangerous” chociaż początkowo nie został wydany jako oficjalny singiel, to zdołał zająć 11 miejsce na liście Heatseekers Songs i miejsce 58 na liście Canadian Hot 100.

Slash to jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów. Legendarny gitarzysta zespołów Guns N’Roses i Velvet Revolver. Prawdziwa ikona rock’n’rolla. Z burzą czarnych loków, z nieodłącznym kapeluszem i ciemnymi okularami, a do niedawna jeszcze z papierosem zwisającym z kącika ust – Slash to postać więcej niż barwna.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 21 września 2018 roku krążek “Living the Dream”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Snakepit/Roadrunner. Album jest utrzymany w gatunku Hard rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jego czwarty album studyjny. Materiał otrzymał w większości pozytywne recenzje ze źródeł internetowych i czasopism. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 67/100, na podstawie 6 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. W angielskiej Wikipedii czytamy, że płyta znalazła się na listach albumów w TOP10 w 11 krajach. Krążek na polskiej liście albumów (ZPAV) zajął najwyższą pozycję numer 9, na liście UK Albums (OCC) numer 4, na liście US Billboard 200 numer 27, na liście US Top Hard Rock Albums (Billboard) numer 1, a na liście US Top Rock Albums (Billboard) numer 3. “Living The Dream” to kolejna już płyta Slasha wydana wraz z Myles Kennedy & The Conspirators. Produkcję krążka wirtuoz gitary powierzył sprawdzonemu przy okazji wydawnictwa “World On Fire” z 2014 roku fachowcowi, Michaelowi “Elvisowi” Baskette (m.in. Alter Bridge, Iggy Pop, Incubus).

“Living The Dream” to po prostu solidna, niezobowiązująca rockowa płyta wypchana prostymi piosenkami. Muzyka jaką Slash zawsze chciał grać. […] Fani na pewno nie będą zawiedzeni, aczkolwiek jeśli spojrzeć z dystansu, mając przy tym w pamięci przynajmniej kilkanaście dużo ciekawszych tegorocznych premier z podobnej półki stylistycznej, to “Living The Dream” jest krążkiem najwyżej dobrym – napisano w recenzji albumu w serwisie magazyngitarzysta.pl.

Muzyk w tym roku ma dać koncert w Polsce. Artysta ma wystąpić 20 cze 2022 w Warszawie, PGE Narodowy. Natomiast najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11 lut 2022 w Brooks, CA, US, Cache Creek Casino ??? Club 88.

Myles Richard Kennedy (ur. jako Myles Richard Bass 27 listopada 1969 w Bostonie) – amerykański muzyk, wokalista i autor tekstów, znany przede wszystkim z występów w zespole Alter Bridge, którego pozostaje członkiem od 2004 roku. Wcześniej występował w zespołach The Mayfield Four, Cosmic Dust i Citizen Swing. Od 2011 roku jest również członkiem zespołu Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, gdzie pełni rolę wokalisty. Najbliższy koncert grupy Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators ma się odbyć 9 lut 2022 w Arizona Federal Theatre w Phoenix, AZ, a kolejny 16 lut 2022 w Harrah’s Resort SoCal – The Events Center w Funner, CA.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: terazmuzyka.pl, shazam.com, | muzyka.interia.pl, rockmetalnews.pl, metacritic.com, magazyngitarzysta.pl, Wikipedia, songkick.com, ticketmaster.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl