Smolasty – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Smolastego to: “Herbata Z Imbirem”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://wmg.lnk.to/HerbataZImbirem

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego rapera Smolastego zatytułowana “Herbata Z Imbirem”. Artysta pokazał się w nieco romantycznej odsłonie i poruszył temat miłości.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 18.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/Rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/herbata-z-imbirem-single/1669322341. Autorem tekstu jest Smolasty. Muzyka: Jakub Laszuk, WIKTOR oraz Smolasty.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 16 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 426 765 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 10 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Zrealizowany z dużym rozmachem wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Przemysław Gomuła. Za zdjęcia odpowiadał Ubeusz Pastuszak.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego muzyka pt. „Duże oczy”, który na Youtube ma już 105 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Duże oczy” zdobył certyfikat dwukrotnie diamentowej płyty. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął pozycję numer 18, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 45.[źródło]Wikipedia, olis.pl

Smolasty jest aktualnie jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Artysta ma miliony odtworzeń singli w serwisach streamingowych oraz łącznie setki milionów wyświetleń wideoklipów na YouTube[źródło]4fun.tv 10 sie 2022. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Duże oczy”.[źródło]olis.pl

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 25 listopada 2022 roku krążek ‘Almost Goat’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/rap. Płyta zawiera 15 numerów. Jest to jego czwarty album studyjny. Materiał zdobył certyfikat potrójnie platynowej płyty (już w dniu premiery). Wydawnictwo zadebiutowało na 13. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Na materiale usłyszeć możemy takich gości, jak Young Leosia, Tribbs, Oliwka Brazil czy 730Huncho.

“Na krążku znajdziemy wiele zaskakujących utworów, a popowe tracki przeplatają się z rapowymi numerami tworząc prawdziwie unikalne połączenie” – czytamy o wydawnictwie w serwisie empik.com.

[źródło]Wikipedia, olis.onyx.pl, empik.com, 4fun.tv

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 17-03-2023 w miejscowości Poznań.

źródło: music.apple.com, dziendobry.tvn.pl, 4fun.tv, | 4fun.tv, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Herbata Z Imbirem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Afterparty
2. Antidotum
3. Bankroll feat. Wiktor z WWA
4. Benzoludek freestyle
5. Boję się kochać feat. Young Leosia
6. Cały Klub To My
7. Candy Flip
8. Candy Flip (feat. 730 Huncho)
9. Cartier feat. Kizo
10. Come back
11. Herbata Z Imbirem
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2021 roku wystąpił gościnnie w utworze “Serca nie kupisz” u boku rapera Qry.

Biogram

Smolasty, właściwie Norbert Smoliński (ur. 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie) – polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku 2018. Współpracował z takimi artystami jak m.in. Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, Malik Montana, ReTo, Chada czy PlanBe.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Fake Love” ukazała się 7 września 2018 roku nakładem wytwórni płytowej WM Poland/WMI i jest utrzymana w gatunku R&B. Album zawiera 13 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał pokrył się złotem. Krążek to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej oraz opowieść o ciemniejszych stronach Jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie.

“Całość zamyka się w jednym, spójnym klimacie, słucha się tego dobrze, lecz bez efektu “wow”, który spowodowałby, że płyta byłaby częściej zapętlana. Brakuje elementu zaskoczenia. Jednakże jest to album zdecydowanie na plus” – napisano w recenzji krążka w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl i dano mu ocenę 3,5 na 5 możliwych gwiazdek.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, preorder.pl oraz polskaplyta-polskamuzyka.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl