Vivat – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu Vivat to: “JAK JO KOCHAM”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/vivat_jak_jo_kocham

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “JAK JO KOCHAM”. Nutka ta, to kontynuacja hitu zespołu pt „Oddam Ci wszystko”. Ten wesoły i taneczny kawałek na pewno sprawi, że chętnie zatańczymy. Kompozycja ta, to połączenie rytmicznej muzyki z romantycznym tekstem. Nutka na liście YouTube Top Songs Chart Poland 2023 zajęła pozycję numer 35

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Grzegorz Rydzewski. Muzyka: Grzegorz Rydzewski.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 28 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 310 214 wyświetleń na Youtube i jest na pozycji numer 37 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Kolorowy wideoklip jest pełen pozytywnych emocji. W klipie widać wokalistów formacji oraz tancerzy. Wideoklip nawiązuje do innego popularnego kawałka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020[źródło]mediadisco.pl. W artykule opublikowanym w serwisie mediadisco.pl w dniu 7 września 2020 czytamy o nutce: Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem.

Vivat to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo[źródło]disco-polo.info 16 Luty 2022. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów[źródło]disco-polo.info 4 Grudzień 2021. Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Oddam Ci Wszystko”. Płyta jest utrzymana w gatunku Disco Polo i zawiera 35 numerów[źródło]discogs.com.

Tekst nagrania “JAK JO KOCHAM”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, discogs.com, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Bądź zawsze blisko
2. Będę zawsze przy Tobie
3. Biały rower
4. Brakuje mi nas
5. Było warto
6. Chcę być blisko
7. Chciałbym w to wierzyć
8. Chodź tu chodź
9. Przed ołtarzem
10. Ogarniemy
11. JAK JO KOCHAM
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Vivat – polski zespół muzyczny. Powstał w 1996 roku w Suwałkach. Pierwszy skład tworzyli: Karol Pietrzak, Grzegorz Rydzewski, Robert Kudryś i Tomasz Żukowski. Gatunek ich muzyki to disco polo.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Kiedy czuję” ukazała się w 1998 roku nakładem wytwórni Green Star i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo oraz Euro House. Album zawiera 10 piosenek.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl