Vix.N – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Vix.N-a to: “Ne Rozumiju”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dt5p8

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka Vix.N-a zatytułowana “Ne Rozumiju”. Singiel promował krążek Vix.N-a zatytułowany ‘Blindbox’, którego premiera miała miejsce w dniu 20 października 2023 roku. Płyta jest utrzymana w gatunku hip-hop/rap i zawiera 13 piosenek. To pierwszy w pełni solowy album artysty. Song Credits: Producers: 404early, Faded Dollars, FANTØM, Jeezy C., Jezzy C., Jordaninio, Ramzes, SkotiSkot i Sparrowski.

“Wiadomo już, że na płycie nie usłyszymy gości” – czytamy w serwisie maxflosklep.pl.

“Jego album »Blindbox« wydany niezależnie, stał się podróżą po różnych gatunkach
muzycznych” – czytamy w serwisie open.fm.

[album – źródło]maxflosklep.pl, eska.pl, Wikipedia, open.fm, music.apple.com, genius.com
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunki nowej piosenki to alternatywna/niezależna i hip-hop/rap[źródło]google.com. Autorem tekstu jest: Vix.N. Kompozytor: Jordaninio.

“singiel odnotował ponad 1,6 mln streamów” – czytamy w artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2024-02-19.

“»Ne Rozumiju« przez trzy tygodnie utrzymywał się na szczycie polskiego muzycznego YouTube” – czytamy w artykule opublikowanym w serwisie open.fm.

“utwór ten aktualnie zajmuje drugie miejsce na liście przebojów Shazam” – czytamy w artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 29.01.2024.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 20 października 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 31 958 941 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło 9LITER FILMY.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 34-letniego[źródło]wiek według Google Muzyka pt. “Romantyczna miłość” (ft. Mery Spolsky), który na YouTube ma już 15 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że dnia 27.01.2021 roku materiałowi “Romantyczna miłość” został nadany certyfikat platynowej płyty.

Tekst nagrania “Ne Rozumiju”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Vix.N jest jednym z najdłużej tworzących aktualnie raperów na polskim rynku[źródło]eska.pl 2024-02-19. W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 29.01.2024 czytamy, że choć artysta obecny jest na scenie od kilkunastu lat, to dopiero ostatnie miesiące przyniosły mu spory rozgłos. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie party.pl w dniu 1 marca 2024 czytamy, że raper ma na swoim koncie niemal 20 krążków.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 05-04-2024 w miejscowości Łomianki, a kolejny 27-04-2024 w miejscowości Piekary Śląskie.

źródło: maxflosklep.pl, eska.pl, Wikipedia, open.fm, music.apple.com, genius.com, | eska.pl, bestsellery.zpav.pl, open.fm, party.pl, Google, Youtube, i inne?

Lista utworów

1. 10 same shit
2. 11 Kominek ft. Zeus
3. 40 stopni celsjusza
4. Ahooj (kawałek o starym rybaku) (feat. Kasia Łopata)
5. Akwarium
6. Alladyn
7. Bang bang ft. Benson
8. Młody Kowboj
9. Ne Rozumiju
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2015 roku wystąpił gościnnie w teledysku do utworu “Melancholie” u boku 101 Decybeli.

Biogram

Vixen, Vix.N właściwie Dariusz Szlagor (ur. 26 września 1989 w Czańcu) – polski raper, wokalista i producent muzyczny. W 2011 roku podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment należącą do Pei. Gatunek jego muzyki to Hip-Hop/Rap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘New-Ton’ ukazała się 12 września 2009 (wydanie własne) i jest utrzymana w gatunku hip-hop. Album zawiera 14 piosenek. Producentem całego krążka był sam Vixen. Gościnnie na materiale wystąpili Peja, Młodziak, Sandra, Massey i Narine. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, shazam.com, tekstowo.pl