bryska – na legalu

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “na legalu”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest bryska, natomiast kompozytorem jest bryska, Tom Martin oraz Edward Leithead-Docherty.

Singiel „Na legalu” to następca singla „Antarktyda”.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 102 853 wyświetleń na YT. Barwny wideoklip wyreżyserował Alan Kępski. Za zdjęcia odpowiadał Michał Materkowski. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio. Wystąpili: bryska, Kamil Baryła.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “lato (pocałuj mnie)” (MANDEE remix), który na YouTube ma już 5,8 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “lato (pocałuj mnie)” (MANDEE remix) na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 2, a także na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy. Przypomnijmy, że 12 listopada 2021 ukazała się płyta EP-ka 21-letniej różowowłosej artystki zatytułowana “jestem bryska” (więcej o krążku na dole artykułu na tej stronie https://nowapiosenka.pl/bryska-nowa-piosenka/). Jeszcze w tym miesiącu bryska oraz Luna mają rozpocząć wspólną trasę koncertową. Artystki mają wystąpić w krakowskim klubie Hol, wrocławskim Centrum Koncertowym A2 oraz w warszawskiej Progresji. Najbardziej pracowita debiutantka ubiegłego roku ma pojawić się też na wielu letnich festiwalach.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: allaboutmusic.pl, music.apple.com, | eska.pl, allaboutmusic.pl, cgm.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl